Nejlepší beach party v Evropě pro léto 2017

Letní beach party mají své nezaměnitelné kouzlo

Letní beach party mají své nezaměnitelné kouzlo

Letní prázdniny jsou v plném proudu a s tím přichází také vlna populárních hudebních festivalů, kterých se nejen u nás v České republice, ale po celé Evropě letos konají desítky. V tomto magazínu se zaměříme na hudební festivaly, které se během letošního léta a v průběhu září konají na plážích oblíbených dovolenkových destinací v Evropě. Pokud patříte k lidem, kteří rádi spojují letní dovolenou u moře s velkolepou párty atmosférou, tak si přečtěte následující odstavce, které vám určitě pomohou v rozhodování na jaký plážový festival vyrazit.Siren Festival – Vasto, Itálie

Siren Festival

Siren Festival

Siren Festival se koná od 27. července do 30. července na pláži v italském městečku Vasto, které se nachází v provincii Chieti na pobřeží Jaderského moře mezi městy Pescara a Termoli a mimo jiné se v něm nachází replika římského Kolosea.

Na festivalu vystoupí například Allah Las, Apparat DJ, Arab Strap, Baustelle, Daniel Miller, Colombre, Ghali, Jenny Hval, Ghostpoet, Lucy Rose, Populous, Zooey a Jens Lekman.

Vstupenky na jednotlivé dny se dají pořídit od 40 Eur (1040 Kč) a vstupenka na víkend vyjde na 60 Eur (1560 Kč).

http://sirenfest.com/Audioriver – Polsko

Audioriver

Audioriver

Festival elektronické hudby, popu, rocku a hip-hopu Audioriver se koná od 28. července do 30. července na pláži u řeky Visly v polském městě Płock, které se nachází přibližně 110 kilometrů severozápadně od polské metropole Varšavy. Loňský ročník festivalu navštívilo více jak 25 tisíc lidí z celého světa.

Pro návštěvníky je připraven bohatý lineup čítající desítky hudebníků, mezi které patří například Alix Perez, Angelo Mike, Boys Noize, Carl Creig, Dj Storm, Emperor, Joris Voorn, Kaotik, Last Blush, MC Wrec, Senosanto, Tale of Us a Zhu.

Jednodenní vstupenka stojí 34 Eur (884 Kč) a dvoudenní vyjde na 59 Eur (1 593 Kč)

http://www.audioriver.pl/Soundwave Croatia – Tisno, Chorvatsko

Soundwave Croatia

Soundwave Croatia

Soundwave Croatia je jedním z největších letních festivalů v Chorvatsku, který se koná od 27. července do 31. července. Místo konání je přímořské letovisko a populární dovolenková destinace Tisno ležící na východním pobřeží poloostrova Murter 29 kilometrů severozápadně od Šibeniku.

Stejně jako každý rok se návštěvníci mohou těšit na bohatý lineup světoznámých hudebních hvězd jako například The Pharcyde, Roy Ayers, Gogo Penguin, Roni Size, Giles Peterson, Laura Mvula, Horese Meat Disco, Egyptian Lover, Yussef Kamaal, Josey Rebele, MNDSGN, Contours, Crinkle Cuts a Gilla.

Vstupenky na celý festival vyjdou na 142 Eur (3692 Kč) a na jednotlivé dny stojí 50 Eur (1300Kč).

http://www.soundwavecroatia.com/Arenal Sound – Burriana, Španělsko

Arenal Sound

Arenal Sound

Festival Arenal Sound se koná od 1. srpna do 6. srpna na pláži ve městě Burriana, které se nachází na východním pobřeží Španělska, které je vzdáleno 64 kilometrů severně od Valencie.

Během šesti festivalových dnů se na pódiích vystřídá spousta světově známých DJ's, takže lineup je opravdu nabitý hvězdnými jmény jako například Martin Garix, Fedde Le Grand, Bastille, Clean Bandit, Icona Pop, Jonas Blue, Kostrok, Marlon, Miss Caffeina, Morodo, Naranja, Space Elephants, Sidecars, The Tripletz a Yellow Claw.

Zvýhodněné vstupenky na celý festival jsou již vyprodány a dostupné jsou pouze vstupenky na jednotlivé dny za cenu 50 Eur (1300 Kč).

http://www.arenalsound.com/entradas/We Can Dance – Zeebrugge, Belgie

We Can Dance

We Can Dance

Pátý ročník hudebního festivalu We Can Dance se koná ve dnech 12. a 13. srpna v belgickém městečku Zeebrugge, které se nachází na severozápadním pobřeží Belgie poblíž města Bruggy. Návštěvníci se můžou těšit na pět pódií, na kterých si přijdou na své milovníci hudebních stylů house, techno, slowdance a hip-hop.

Z bohatého lineupu se návštěvníci můžou těšit například na tyto hudebníky: Amyn, Antonio Ponti, Bafana, Black Mamba, Christian 82, DJ Harvey, Eagl, Ekany, Hulk, Jean Le Rouge, Jewels, Konna, Kusier, Maxim Lany, Neon, Nico Morano, Thang a Unders.

Vstupenky na oba dny festivalu se prodávají za 93 Eur (2418 Kč) a na jednotlivé dny vyjdou na 54 Eur (1404 Kč).

http://wecandance.be/Rototom Sunsplash – Benicasim, Španělsko

Rototom Sunsplash

Rototom Sunsplash

Hudební festival Rototom Sunsplash se koná od 12. srpna do 19. srpna v městečku a populárním dovolenkovém letovisku Banicasim, které se nachází na španělském pobřeží Costa del Azahar v provincii Castellón. Tento festival, který letos nabídne již svůj 24. ročník patří k největším festivalům reggae hudby na světě. Pro návštěvníky je připraveno celkem sedm pódií, na kterých se bude po celý festival hrát non-stop 24 hodin denně.

Co se týče lineupu, tak se představí několik desítek hudebníků jako například Manu Chao La Ventura, Dub Inc, Mykal Rose, Israel Vibration, Inner Circle, Max Romeo, Pablo Moses, Macaco, Junior Kelly, Alaine, Raphael, Runkus, Shanty, Lion Sitte a Greenlight.

Vstupenky na celý průběh festivalu stojí 200 Eur (5200 Kč) a vstupenky na jednotlivé dny vyjdou na 35 Eur (910 Kč).

https://rototomsunsplash.com/La Route du Rock – Saint-Malto, Francie

La Route du Rock

La Route du Rock

Hudební festival La Route du Rock, který má více jak pětadvacetiletou tradici se koná od 17. srpna do 20. srpna ve francouzském přístavním městečku Saint-Malto, které se nachází v zálivu Lamanšského průlivu mezi Bretaní a Normandií. Přesným místem, kde bude festival probíhat je Le Fort de Saint-Piére, které se nachází deset kilometrů jihovýchodně od samotného Saint-Malta.

Z bohatého lineupu se návštěvnící mohou těšit například na následující hudebníky: Pj Harvey, Interpol, Mac Demarco, Future Islands, Soulwax, DJ Shadow, Tale of Us, Foxy Gen, Arab Strap, Black Lips, Helena Hauff, Idles a Cold Pumas.

Vstupenka na celý třídenní festival stojí 86 Eur (2236 Kč) a na jednotlivé dny přijde na 47 Eur (1222 Kč).

http://www.laroutedurock.com/Sonus Festival – ostrov Pag, Chorvatsko

Sonus Festival

Sonus Festival

Sonus Festival je hudební festival pro milovníky EDM, který se koná od 20. srpna do 24. srpna na chorvatském ostrově Pag, který se nachází na severu chorvatské části Dalmácie. Přesným místem konání již pátého ročníku tohoto festivalu je krásná a velice populární pláž Zrče.

Na festivalu vystoupí více jak 70 talentovaných DJ's z celého světa, kteří se budou střídat na třech pódiích. Z bohatého lineupu se můžete těšit například na tyto jména: Adam Bayer, Apollonia, Chris Liebing, Dan Andrei, Flever, Hito, Homeboy, Jamie Jones, Karotte, Luigi Madonna, Monika Kruse, Rhadoo, Solomon, Sven Väth a Vril Live.

K dispozici už jsou pouze vstupenky na všechny festivalové dny, které stojí 179 Eur (4654 Kč).

http://www.sonus-festival.com/Glitch Festival – Mdina, Malta

Glitch Festival

Glitch Festival

Druhý ročník festivalu elektronické hudby Glitch Festival se proběhne od 7. září do 8. září a místem konání je bývalá maltská metropole, středověké město Mdina, jehož zvláštností je fakt, že až na výjimky je v něm zakázána automobilová doprava.

Z bohatého lineupu se můžete těšit například na tyto umělce: Jon Hopkins, Maceo Plex, Ben Klock, Recondite, Dax J, DJ Seinfeld, DJ Stingray, Legowelt, Palms Trax, Vril, Cain a Kerg.

Vstupenky na jednotlivé dny festivalu jsou již vyprodané a k dispozici už jsou pouze vstupenky na oba dny za cenu 70 Eur (1820 Kč).

https://www.glitchfestival.com/The BPM Festival – Portimão, Portugalsko

The BPM Festival

The BPM Festival

The BPM Festival proběhne od 14. září do 17. září v městečku Portimão, které se nachází na Jižním pobřeží Portugalska v distriktu Faro 71 kilometrů severozápadně od města Faro. Na své si zde přijdou fanoušci elektronické hudby, pro které to jistě bude nezapomenutelný zážitek na populární pláži Praia de Rocha.

Z bohatého lineupu, který čítá desítky jmen se můžete těšit například na tyto hudebníky: Alan Fitzpatrick, Agoria, Apollonia, Behrouz, Carl Craig, Chris Liebing, Dubfire, Hot Since 82, Loco Dice, Pirupe, Sam Paganini a The Legend.

K dispozici už jsou pouze vstupenky na jednotlivé dny festivalu za cenu 198 Eur (5148 Kč).

http://thebpmfestival.com/

Klíčová slova: Itálie, Polsko, Chorvatsko, Španělsko, Belgie, Francie, Malta, Portugalsko 

 

Publikováno: 19.07.2017
Aktualizováno: 19.07.2017
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Nejlepší beach party v Evropě pro léto 2017

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

Nejznámější nudistické pláže světa Nudistické pláže byly vždy dráždivým...
Nejznámější nudistické pláže světa
Oblíbená přírodní koupaliště v ČR Máme tady konec května a nevlídné po...
Lom Hostěradice, foto: Přebral
Největší zábavní parky v Evropě Milujete dobrodružství? Máte slabost pr...
Největší zábavní parky v Evropě
Deset nejvyšších rozhleden v České republice Rozhledny se na území Česk...
Rozhledna a televizní vysílač Praděd v Jeseníkách
Nejkrásnější skanzeny v České republice Skanzen, nebo také muzeum v pří...
Archeoskanzen Modrá, foto: archeoskanzen.cz
Nejpopulárnější inline stezky na území ČR Jaro je konečně tady a sním ...
Inline bruslení je u nás stále více populární
Kam na letní dovolenou 2020? Letní dovolenou v zahraničí bude Čechům ří...
Dovolená u moře

Fotogalerie k tématu: Nejlepší beach party v Evropě pro léto 2017

© 2008-2020 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist